Ayırma Büyüsü
İstenmeyen birliktelikler, ayırma büyüsü sayesinde artık bitecektir. Herkesin isteyeceği bir durum değildir. Ama bazen buna mecbur kalırsınız ve başka yapacak bir şey kalmaz. İnsanların birbirleriyle sadece mutlu olmaları mucize olurdu. Sonuçta on parmağın hepsi bir değil. Türkiye’de ayırma büyüsünü yapan hocalar gerçekten başarılı işlere imza attılar. Bu konuda destek alabileceğiniz büyü sitesi var. Ayrıca medyum yorumlarında yola çıkarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Büyü yapımında bir çok malzeme gerekir ve yapılacak işlem size kötü sonuçlar doğurabilir. Çekilecek dertlerin ardından, istenilen sonuçlar kaçınılmazdır. Güvenilir medyum hoca sayesinde, ayırmak istediğiniz kişiyi belirtilen zamandan sonra görmezsiniz. Ayırma büyüsünü yapan kişilerin güvenilirliğini, sitemizden takip edebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Büyü yapma yöntemleri, çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Tüm büyülerin yapma yöntemleri farklıdır aslında. Fakat, erkeklere yapılacak ayırma büyüleri daha zordur. Süreci uzun ve birbirinden değişik malzemeler gerektirir. Kadınlara ayırma büyüsü yapmak daha kolay. Ama doğru hoca seçimine önem vermeniz lazım. Ayetlerin okunması, kesinlikle hoca tarafından olmalıdır. Maalesef ülkemizde kendisini hoca diye tanıtan çok kişi var. Hepsine itibar etmeyin ve güvenilirliği kazananlarla diyaloğa giriniz. İşin ehli insanlar, kesinlikle doğru sonuçlara ulaştıracaktır sizleri. İnsanları birbirinden ayırmak mümkün mü? Tabii ki, orta çağdan beri gelen büyü türleriyle bunlar yapılabilir. Çok farklı dualar okunduktan sonra, medyuma vereceğiniz malzemeler etkili olacaktır.

Ayırma Büyüsü Ne İşe Yarar?
İnsanların birbirinden uzaklaşması konusunda, kesin çözümdür. Bazen insanların çaresiz kaldığı durumlar olabilir. Böyle konularda, kesinlikle güvenilir medyuma danışarak ayırma büyüsünü yaptırmayı tercih edin.

  • Huzursuz evliliklerde,
  • Çocuğunuzun istenmediğiniz birlikteliğinde, (söz, nişan, evlilik ve arkadaşlıklar içinde yapılabilir)
  • Ticari ortaklık durumlarında,
  • Değer verdiğiniz ve sevdiğiniz arkadaşlarınızın istenmeyen ilişkilerinde,
  • Sevdiğiniz ve aşık olduğunuz kişiyle iletişim kurmak için biçilmiş kaftandır adeta.

Ayırmak istediğiniz kişinin resmi varsa, çok daha tesirli olarak etki gösterebilir. Ama günümüzde kara büyülere başvuran kişilerin sayısı artmaktadır. Bilinçli olarak yapılmalı ve ruhsatlı medyum farkıyla etkisi başarıya ulaştırır. Ayırma büyüsü yapımı, medyum sitemizdeki tarifler eşliğinde hocayla birlikte yapılınca işe yarayacaktır.